Türkiye’yi Terk Edip ABD’ye Taşınmıştı! Ünlü Oyuncunun Son Halini Görenler Tanıyamadı

2010 ve 2013 yılları arasında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi, Türk televizyon tarihinin en fazla izlenen yapımları arasında yer almıştı.

Dizi ve film sektörüne birçok yıldız kazandıran yapımda, canlandırdığı Soner karakteri ile ününe ün katan Mete Horozoğlu, dizide Farah Zeynep Abdullah ve Mine Tugay ile partnerlik yapmıştı. Aradan geçen yıllarda zaman zaman farklı projelerde yer alan isim, aradığını Türkiye’de bulamayınca ABD’ye taşınma kararı almıştı.


Oyunculuğu bırakan ünlü ismin hayranları, Horozoğlu’nun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar karşısında küçük dilini yuttu.

48 yaşındaki Mete Horozoğlu, şimdilerde eşi ve çocuğuyla birlikte gözlerden uzak sessiz sakin bir hayat yaşıyor. Her ne kadar ekranlarda yer alamasa da ünlü oyuncu sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.


Sosyal medya hesabından son halini paylaşan Mete Horozoğlu’na hayranları ‘Soner yaşlanmış’, ‘Ne oldu sana’ gibi yorumlarda bulundu.

“FETÖ ÜYELİĞİ” İDDİASIYLA YARGILANMIŞTI

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi iddialı dizilerde yer alan ünlü oyuncu hakkında “FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma” iddiasıyla soruşturma açılmış ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonucunda “Terör örgütü ile bağlantısı olduğuna dair delil olmadığı gerekçesiyle, kovuşturmaya yer olmadığı” kararı verilmişti. Ünlü oyuncu bu yaşanan olayların ardından ABD’ye taşınma kararı almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir